Goltsov Denis Alexandrovich: életrajz, Karrier, Személyes élet

Tartalomjegyzék:

Videó: Goltsov Denis Alexandrovich: életrajz, Karrier, Személyes élet

Videó: Гольцов u0026 Рошольд ЖЕСТЬ!!! Убил!!!! 2024, Április

Denisz Golcov orosz sportoló, a vegyes harcművészetek és a harci szambo különféle díjainak nyertese. Nehéz kategóriában teljesít, különféle harci technikákat alkalmaz, ezért a Denis részvételével folytatott küzdelmek mindig különösen látványosak.

Goltsov Denis Alexandrovich: életrajz, karrier, személyes élet

Korai életrajz

Denisz Alekszandrovics Golcov 1990-ben született Szentpéterváron. Kiskorától kezdve, testvére példájának köszönhetően, a sport világában foglalkozott, kezdve a kosárlabdával, majd átállva az ökölvívásra. Az 57-es számú szentpétervári iskolában folytatott tanulmányaival párhuzamosan a fiatalember egyre több tapasztalatot szerzett, magabiztosan nyert amatőr tornákat és kiváló sportos formát nyert. Az iskola elhagyása után Denis belépett a Szentpétervári Állami Egyetemre, és egy idő után átment Voenmekhbe. Körülbelül ekkor hagyta el az ökölvívást és szambo-edzésnek indult.

Addigra Golcov már megvédte az ökölvívó sportmester címét, és kétszer is bajnok lett a városban. A különféle harci technikák ismerete lehetővé tette a fiatalember számára, hogy kipróbálja magát a vegyes harcművészetekben, melybe a jól ismert edző, Alekszandr Koršunov hívta meg, aki részt vesz az orosz válogatott oktatásában. Ennek ellenére Denisnek mindig is jobban tetszett a sambo, és az ökölvívásban megszerzett képességei csak felgyorsították az új győzelmek felé vezető utat.

Kitartó és szinte napi munkája lehetővé tette Denisz Golcov számára, hogy az orosz junior bajnokság állandó győztese legyen, majd megkapja a régóta várt felnőtt kategóriát. Ma a harci szambo sportmestere és a sport-szambo Európa-bajnoka, emellett az ország bajnoka és Európa bajnoka címet visel 100 kg-ig (jelenleg egy sportoló állandó súlya). sportoló már 110 kg, magassága 198 cm) …

Karrier és személyes élet

A mai napig a híres sportoló nyolc nagy harci szambo bajnokságon vett részt, amelyek közül kettőben ő nyert, a többiben pedig bekerült az első három döntősbe. A sportban elért sikerekért és a szambo népszerűsítéséért többször is hálát kapott Vlagyimir Putyin orosz elnöktől. Lenyűgöző magasságával és súlyával Goltsov magabiztosnak érzi magát, amikor álló helyzetben harcol, és szinte soha nem engedi, hogy az ellenfél közel kerüljön hozzá. Ugyanakkor nehéz a földön legyőzni. Golcov aktívan kipróbálja magát a vegyes harcművészetek különböző ligáiban, és már jó eredményeket mutatott a PFL, ACB és RCC tornákon.

Denis leggyakrabban a várakozással járó harc taktikáját követi, megpróbálja elkapni a megfelelő pillanatot, és egyetlen gyors mozdulattal lefekteti ellenfelét. Ügyes technikai tettei lehetővé teszik számára, hogy elég pontot szerezzen a versenyek vezetéséhez. Meg kell jegyezni, hogy a mindennapi életben Denis társas és jófej. 2013 óta házas, jelenleg fiát neveli. Szabadidejében a vadászatot és a horgászatot részesíti előnyben, mindig belső békét kap a természettel való magánytól.