Eremina Elena Vjacseszlavovna: életrajz, Karrier, Személyes élet

Tartalomjegyzék:

Videó: Eremina Elena Vjacseszlavovna: életrajz, Karrier, Személyes élet

Videó: Eremina Elena - UB - CII 2024, Lehet

Könnyedség és kegyelem - ezek az epitettek tökéletesek Lena Eremina számára, aki egyszer a művészi torna nemzetközi versenyein is feltűnést keltett. Elenának megvan a kedvenc felszereltsége is, de jogosan hiszi, hogy a siker elsősorban azért jön, mert a sportoló a legmagasabb fokú tökéletességre hozza teljesítményét. A lány számos díja kitartás és kemény munka eredménye.

Elena Vjacseszlavovna Eremina

Elena Vyacheslavovna Eremina életrajzából

A leendő tehetséges tornász Szentpéterváron született 2001. július 29-én. A szülők hároméves korukban ritmikus gimnasztikára vezették a gyereket. Majdnem egy évig csináltam. Aztán az edző azt mondta, hogy a lány túl kövér az ilyen sportághoz. Valójában a lányt nem ígéretesnek ismerték el. Vagy meg kellett állapodni az értékeléssel, vagy ellentmondani a körülményeknek.

Ezzel Lena sportkarrierje véget érhet, így soha nem kezdődött el. De a véletlen közbelépett. Azt mondják, hogy ha az ember készen áll a változásra, akkor a körülmények úgy épülnek fel, hogy legbelső vágyai teljesüljenek. Pontosan ez történt a fiatal tornásszal, aki kimaradt a munkából.

Egyszer a művészi torna szakembere jött az óvodába. Azonnal meghívta a négyéves Lenát, hogy próbáljon ki egy új külsőt. Megszerezték Lena és családja beleegyezését. Zulfiya Latypova lett a lány edzője. Amikor Eremina a szakmai szintre lépett a sportban, Vera és Alekszandr Kirjašovok együtt dolgoztak vele.

Eremina több éve versenyez a Néván fekvő város Puskin körzetének sportiskoláért.

Elena Eremina karrierje

2015-ben rendezték az országos bajnokságot, ahol a fiatal tornász a rangos csapatbajnokságon a 4. helyet szerezte meg. Lena negyedik volt az egyéni összesítésben. De a páncélteremben nem volt egyenlő vele. Eremina meglehetősen sikeresen teljesített az egyensúlyi gerendán és az egyenetlen rudakon végzett komplex gyakorlatokban is.

Jaj, a közeljövőben a tornász részben fiaskót szenvedett az orosz junior bajnokságon. Eredmény - 7. helyezés a csapat teljesítményében. Az egyensúlyi gerendán végzett gyakorlatok segítettek, ahol senki sem tudott összehasonlítani Ereminával ügyességében.

A sportoló akkor érzi magát a legbiztosabbnak, ha az egyenetlen rudakon teljesít. Programjai rendkívül összetettek, ami lehetővé teszi Lena számára, hogy nagyon kemény versenyben vezethessen.

A következő évek sikeresek lettek a lány számára: Elena nem egyszer mászott fel a dobogóra, különböző felekezetek érmeivel próbálkozva. 2017-ben Eremina bekerült a válogatottba. A művészi tornában a sport mestere lett.

Érdekes, hogy Eremina igazi felfedezéssé vált a szentpétervári tornaiskola számára. Az északi fővárosban 2011 óta nincs vb-győztes.

A szakértők egybehangzóan megjegyzik, hogy Elenának megvan a maga egyedi, egyedi stílusa, amely megkülönbözteti Ereminát a többi tornásztól. Egy interjúban elismerte, hogy képes úgy érezni magát, mint egy nyugodt teknős, majd egy könnyű pillangó - ez a lövedéktől függ.

Lena gondosan beszél a terveiről. Álma, hogy kivitelezhető, de jelentős mértékben hozzájáruljon kedvenc sporttípusának fejlődéséhez, és továbbra is a legmagasabb színvonalon teljesítsen.